pixeLOVEnia

Cześć!
Jestem Adrian

Trochę o mnie

Absolwent kierunku zarządzanie, niedoszły informatyk z tytułem technika. Pierwsze kroki w karierze zawodowej stawiałem jako ambasador pewnej marki smartfonów awansując stopniowo na Team Leadera, a następnie Koordynatora Regionalnego. Zdobyte doświadczenie pozwala mi na obsługę klienta na najwyższym poziomie oraz bez lęku przed wystąpieniami publicznymi prowadzić szkolenia indywidualne lub grupowe.

Obecnie to fotografia zajmuje wielką część mojego życia – jest biznesem, który narodził się z ogromnej pasji.

Zdjęcia zacząłem intensywniej wykonywać wraz z otrzymaniem pierwszego smartfona – bo jak wiadomo najlepszy aparat te ten, który ma się przy sobie. Jednak świadome wejście w świat fotografii i rozwój w tym kierunku zbiegł się z rozpoczęciem mojej przygody z portretami w lutym 2019 roku.

Fan technologii, aktywnego wypoczynku oraz straszny gadżeciarz.

Czym jest pixeLOVEnia?

Genezę nazwy oraz ofertę przedstawiłem w specjalnym filmie:

Zapraszam jednak do zapoznania się z tekstem poniżej, gdzie niektóre kwestie poruszam bardziej szczegółowo.

@mr.stejku

Zdecydowanie najwięcej osób może mnie kojarzyć z takiego pseudonimu w social mediach. Od kilku lat własnie jako mr.stejku wrzucam głównie zdjęcia krajobrazów i przyrody. Staram się szerzyć wiedzę o odwiedzanych przeze mnie miejscach, w opisie umieszczam historie, ciekawostki i własne spostrzeżenia. Często opowiadam również o użytych technikach do stworzenia danego zdjęcia lub o okolicznościach powstania. Jako mr.stejku wspieram i promuję miasto, region, lokalnych twórców, inspirujące osoby oraz tutejsze przedsiębiorstwa.

Moje zdjęcia wielokrotnie były wyróżniane, nagradzane i udostępniane przez instytucje oraz profile lokalne jak i ogólnopolskie.

@PhotoStejku

W lutym 2019 rozpocząłem swoją przygodę z portretem oraz intensywnym rozwojem fotograficznym. Aby odróżnić działalność portretową od tej krajobrazowej postanowiłem założyć nowe konta w social mediach pod nickiem PhotoStejku. Obecnie na tym koncie można znaleźć wszelkiego rodzaju zlecenia, głównie te związane z człowiekiem, czyli reportaże z eventów czy koncertów, fotografia rodzinna, ciążowa, wizerunkowa, ale również fotografia motoryzacyjna czy domowych zwierzaków.

Zdjęcia to coś więcej niż zatrzymane chwile.

W fotografii portretowej staram się by był to magiczny czas również dla osoby fotografowanej. Zaś w krajobrazowej każde zdjęcie skrywa coś, o czym można opowiedzieć i z przyjemnością to robię w swoich social mediach.

Moimi zdjęciami i działaniami w sieci staram się promować swoje ukochane miasto – Szczecin, region Pomorza Zachodniego oraz chętnie wspieram lokalnych artystów, przedsiębiorców, twórców czy wszelkie okoliczne inicjatywy.

Fotograf - człowiek do zadań specjalnych

Fotografia stała się dla mnie okazją do poznania wspaniałych osób i zachętą do poznawania nowych miejsc, ale też odkrywania tych już mi znanych zupełnie na nowo. Osoba chcąca być dobrym fotografem powinna mieć również w sobie coś z psychologa, marketingowca, sprzedawcy, szefa, majsterkowicza, artysty… O tych i innych aspektach bycia fotografem przeczytacie na moim blogu.

Liczne wyróżnienia, udostępnienia czy współprace utwierdzają mnie w przekonaniu, że mój rozwój ciągnę w dobrą stronę, a każdy kolejna taka sytuacja to nowa dawka motywacji do pracy nad swoim warsztatem i tworzenia nowych projektów.

Wiedza fundamentem sukcesu

Uwielbiam się również dzielić nie tylko ciekawostkami na temat odwiedzanych miejsc, ale zdobywaną wiedzą i umiejętnościami. Nie robię tajemnic ze stosowanych technik fotografii, użytego sprzętu czy zastosowanych paramentów. Fascynują mnie również możliwości, algorytmy i tajemnice Instagrama. I choć nie uważam się za jakieś guru w tym temacie to często dostaję zapytania na temat social mediów czy doboru sprzętu. Zawsze staram się pomóc w miarę moich możliwości.

Posiadam niezbędną wiedzę, potrzebne uprawnienia oraz ubezpieczenie do wykonywania lotów dronem w sposób legalny i bezpieczny.

Stwórzmy razem wspaniałe projekty! Zapraszam Cię serdecznie do współpracy – sprawdź obecną ofertę lub skontaktuj się jeśli nie widzisz interesującej Cię usługi, albo potrzebujesz pomocy w jej wyborze.

Slide

Lorem ipsum dolor sit amet, elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Slide

Lorem ipsum dolor sit amet, elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

previous arrow
next arrow
Bardzo miła, profesjonalna współpraca. Fotograf z pasją i perfekcją w oku. Z pozoru mało ciekawych miejsc potrafi wyczarować piękne zdjęcia. Polecam, polecam, polecam.

Ola

 Świetna współpraca! Adrian to fotograf punktualny, profesjonalny i dobrze przygotowany na zdjęcia. I bardzo sympatyczny. Podczas zdjęć dawał dużo wskazówek i pokazywał co chce konkretnie uzyskać, co jest dużym plusem.

Kinga

Serdecznie polecam. Sesja przebiegła w sympatycznej atmosferze i sam fotograf bardzo miły oraz dobrze przygotowany. Kontakt przed sesją zdjęciową jak i po był super. Zdjęcia zostały oddane bardzo szybko oraz efekty były fajne. Atmosfera na sesji była swobodna. Jeszcze raz bardzo polecam

Kasia

Jak najbardziej polecam współpracę z Adrianem. Przyjazna atmosfera oraz odpowiednie przygotowanie. Sesja szybka, konkretna, a efekty wspaniałe […]

Magdalena

Miałam okazje współpracować z tym Panem pierwszy raz, nie spodziewałam się aż tak dobrych efektów. […]

Sandra

[…] Miałam okazje współpracować z tym Panem już 2 razy i jak zwykle nie zawodzi! Bardzo kreatywny, pozytywny, przede wszystkim z pasją! Atmosfera pracy również cudowna! POLECAM – na pewno jeszcze się spotkamy aby coś wspólnie stworzyć

Olivia

Adrian to nie tylko osoba z profesjonalnym podejściem, ale także bardzo sympatyczna. Sesja mija w wesołej atmosferze dzięki czemu pozowanie to sama przyjemność. Zdjęcia bardzo dobrej jakości, dostosowane do potrzeb i warunków.
Serdecznie polecam

Kamila

Polecam serdecznie! Współpraca przebiegała w przyjemnej bezstresowej atmosferze, fotograf sympatyczny, wygadany, wiedział co chcemy stworzyć, jak się ustawić oraz jaki kadr będzie odpowiedni. Sesja przebiegła sprawnie. Dodatkowo projekty zostały oddane w szybkim czasie.

Dominika

Serdecznie polecam współpracę z Adrianem. Już nie raz miałam okazję pozować przed jego obiektywem i za każdym razem efekty były świetne. Poza tym, Adrian jest przesympatyczną i bardzo zaangażowaną w swoją pracę (jak i pasję) osobą. Radzi sobie doskonale z wyzwaniami i jest otwarty na wszelkie, ciekawe pomysły. Zatem zachęcam z czystym sumieniem do wspólnej pracy z Adrianem – na pewno każdy będzie zadowolony.

Kasia

Chcesz mieć profesjonalne zdjęcia i uchwycić piękne chwile na zdjęciach? To znalazłeś idealną osobę, która to zrobi 😉 Polecam w stu procentach! […] Co więcej, fotograf dba o dobrą atmosferę podczas wykonywania ujęć oraz słucha wszelkich uwag oraz próśb co do zdjęć. Nie musisz wiedzieć jak się ustawić, co ze sobą zrobić podczas sesji, fotograf zrobi wszystko, abyś dostał/dostała wymarzone zdjęcia w świetnej jakości. […]

Anna

Osiągnięcia

Nowy projekt (57)

Publikacja pt.: A wide path of photography: My journey from smartphone to the ownership of a photo studio w 50 numerze międzynarodowego magazynu Olympus Passion

Nowy projekt (57)

Zwycięzca kategorii KRAJOBRAZ w konkursie "Czego nie widać?" organizowanym przez kolektyw projektfotografia.pl - wystawa pokonkursowa w Browarach Warszawskich (wrzesień 2022)

Nowy projekt (57)

Wyróżnienie w konkursie "Nakręcone #Pomorze Zachodnie" organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Nowy projekt (57)

Wyróżnienie w XIV oraz XV Szczecińskim Konkursie Fotograficznym "Szczecin - kadry drugie"

Nowy projekt (57)

Wyróżnienie w XVI edycji konkursu fotograficznego pn. „Takie jest życie, taki jest świat” Karlino 2022

Nowy projekt (57)

Zwycięzca etapu w kategorii "Z lotu ptaka" oraz zdobywca II miejsca w klasyfikacji generalnej w 2022 roku w konkursie #SzczecinLove. Wielokrotnie wyróżniany w latach poprzednich.

Nowy projekt (57)

Wyróżnienie w 12 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Portret 2020

Nowy projekt (57)

Główna nagroda jury w konkursie #aleTutaj organizowanym przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Nowy projekt (57)

Wypowiedź w Kurierze Szczecińskim do artykułu "Nowe pokolenie, nowe tendencje. Młoda szczecińska fotografia." pod redakcją Agaty Jankowskiej

Nowy projekt (57)

Wyróżnienia oraz publikacje zdjęć na łamach popularnych kanałów fotograficznych na YouTube Fotobłysk oraz Jakub Barański

Nowy projekt (57)

Udział w wystawie szczecińskich portrecistów na terenie Liceum Plastycznego oraz Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w Szczecinie

Nowy projekt (57)

Wyróżnienie w konkursie Wodny Szczecin organizowanym przez Szczecińskie Towarzystwo Fotograficzne

Nowy projekt (57)

Wyróżnienie w konkursie Motorówkowe Love organizowanym przez Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w Szczecinie

Nowy projekt (57)

Współpraca z takimi podmiotami jak: Pomorze Zachodnie, thebestofszczecin, MM Trendy, hanza_szczecin, hanza_apartement, projektantka Black Batcave, Outcast Flame Fireshow, Drużyna Dęby, Wieża Gocławska w Szczecinie, Grand Park Hotel, Drużyna Grodu Trzygłowa, Trener Papuga, Blog "Z Kawalerki", Jego Wina, Hania Beza, Felipe Cespedes, KAZNOWSKA, Lovely Jewellery

Nowy projekt (57)

Główna nagroda w konkursie "Drzetowo-Grabowo w obiektywie"

Nowy projekt (57)

2 miejsce w kategori powyżej 16 lat w konkursie "Osiedle Zawadzkiego-Klonowica na fotografii"

Nowy projekt (57)

Współudział przy tworzeniu kalendarza popularnego profilu Uwaga Tramwaj

Nowy projekt (57)

Wielokrotne wyróżnienia na profilach społecznościowych oraz w artykułach: Pomorze Zachodnie, Visit Szczecin, PomorzeZachodnie.travel, Pomorze Zachodnie News, thebestofszczecin, igers_szczecin, igerspoland, olympus_polska, olympusczsk, Photo Magazine, Radio Szczecin, Moje Miasto Szczecin, gs24.pl, MM Trendy, polandphotos, instamiasto, miastototy, poznaninpixels, world_of_poland, moja_polska, pocztowka_z_polski, super_polska, kocham.wroclaw, fotomiejsce, infoludek, polandgrams, lubiepolske, Szczecin się zmienia, wheelofszczecin, Holiday Park Szczecin, Filharmonia Szczecin, fotoblysk, Prestiż magazyn szczeciński, wroclovers, grupa Nikoniarze, wgospodarce.pl, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Książnica Pomorska, Olympus Passion

Skorzystaj z moich usług już teraz!