pixeLOVEnia

Cennik usług i produktów

Podane ceny są orientacyjne. Każde zlecenie traktuję indywidualnie i wyceniam na podstawie badania potrzeb oraz ustaleń z Klientem.

Sesje zdjęciowe

W cenie każdej sesji wliczona jest:

 • wykonanie zdjęć
 • autorska obróbka materiału zdjęciowego
 • przygotowanie materiału cyfrowego: do druku, pod social media oraz wedle potrzeb według przekazanych wytycznych np. pod stronę internetową
 
Ceny sesji zdjęciowych od 150 zł 

Zdjęcia produktowe i ujęcia z drona

Cena: od 20 zł / szt

Reportaż z uroczystości, ślub/wesele, sakrament chrztu – wycena indywidualna na podstawie badania potrzeb

Cena podstawowa materiału wideo obejmuje:

 • przygotowanie lokalizacji do nagrań, w tym odpowiednie oświetlenie
 • cięcie i montaż materiału
 • obsługa kamery i nagranie dźwięku z profesjonalnych zewnętrznych mikrofonów
 • podstawowa kolor korekcja materiału

Cena: od 250 zł / 60 min na planie zdjęciowym

Transmisje live:

 • przygotowanie lokalizacji do nagrania, w tym odpowiednie oświetlenie
 • przygotowanie „scen” do transmisji np. nałożenie logo czy podpisanie osób występujących
 • obsługa i kontrola poprawności transmisji

Cena: od 200 zł / 60 min na planie zdjęciowym

Materiały wideo

Szkolenia

Indywidualne lekcje z różnej tematyki:

 • podstawy fotografii
 • obsługa aparatu i dobór sprzętu
 • fotografia mobilna


Nie musisz mieć swojego sprzętu! Podzielę się swoim na czas szkolenia.

Zakres szkolenia przygotowuję indywidualnie po rozmowie na temat Twojego stanu wiedzy – nie zapłacisz za czas poświęcony na to co już umiesz!

Cena: 100 zł / 60 min

Fotoplakaty:

 • 20x30cm – 39 zł
 • 30x45cm – 59 zł
 • 40x60cm – 79 zł
 • 60x90cm – 119 zł

+ ewentualne koszty wysyłki


Pocztówki

Zestaw obejmuje 5 pocztówek z widokami na Szczecin oraz fotograficznymi cytatami
Dostępne wzory można sprawdzić w zakładce Sklep.

Cena 25 zł


Projekt i druk albumu

Mogę zaprojektować album z Twoich zdjęć np. z wakacji i zlecić jego realizację w profesjonalnej drukarni, która zapewni odpowiednią jakość i trwałość na lata.

Cena: od 150 zł

Wydruki

Slide

Lorem ipsum dolor sit amet, elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Slide

Lorem ipsum dolor sit amet, elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

previous arrow
next arrow
Bardzo miła, profesjonalna współpraca. Fotograf z pasją i perfekcją w oku. Z pozoru mało ciekawych miejsc potrafi wyczarować piękne zdjęcia. Polecam, polecam, polecam.

Ola

Opinia Maxmodels
 Świetna współpraca! Adrian to fotograf punktualny, profesjonalny i dobrze przygotowany na zdjęcia. I bardzo sympatyczny. Podczas zdjęć dawał dużo wskazówek i pokazywał co chce konkretnie uzyskać, co jest dużym plusem.

Kinga

Opinia Maxmodels
Serdecznie polecam. Sesja przebiegła w sympatycznej atmosferze i sam fotograf bardzo miły oraz dobrze przygotowany. Kontakt przed sesją zdjęciową jak i po był super. Zdjęcia zostały oddane bardzo szybko oraz efekty były fajne. Atmosfera na sesji była swobodna. Jeszcze raz bardzo polecam

Kasia

Opinia Facebook
Jak najbardziej polecam współpracę z Adrianem. Przyjazna atmosfera oraz odpowiednie przygotowanie. Sesja szybka, konkretna, a efekty wspaniałe […]

Magdalena

Opinia Facebook
Miałam okazje współpracować z tym Panem pierwszy raz, nie spodziewałam się aż tak dobrych efektów. […]

Sandra

Opinia Facebook
[…] Miałam okazje współpracować z tym Panem już 2 razy i jak zwykle nie zawodzi! Bardzo kreatywny, pozytywny, przede wszystkim z pasją! Atmosfera pracy również cudowna! POLECAM – na pewno jeszcze się spotkamy aby coś wspólnie stworzyć

Olivia

Opinia Facebook
Adrian to nie tylko osoba z profesjonalnym podejściem, ale także bardzo sympatyczna. Sesja mija w wesołej atmosferze dzięki czemu pozowanie to sama przyjemność. Zdjęcia bardzo dobrej jakości, dostosowane do potrzeb i warunków.
Serdecznie polecam

Kamila

Opinia Facebook
Polecam serdecznie! Współpraca przebiegała w przyjemnej bezstresowej atmosferze, fotograf sympatyczny, wygadany, wiedział co chcemy stworzyć, jak się ustawić oraz jaki kadr będzie odpowiedni. Sesja przebiegła sprawnie. Dodatkowo projekty zostały oddane w szybkim czasie.

Dominika

Opinia Facebook
Serdecznie polecam współpracę z Adrianem. Już nie raz miałam okazję pozować przed jego obiektywem i za każdym razem efekty były świetne. Poza tym, Adrian jest przesympatyczną i bardzo zaangażowaną w swoją pracę (jak i pasję) osobą. Radzi sobie doskonale z wyzwaniami i jest otwarty na wszelkie, ciekawe pomysły. Zatem zachęcam z czystym sumieniem do wspólnej pracy z Adrianem – na pewno każdy będzie zadowolony.

Kasia

Opinia Facebook

Chcesz mieć profesjonalne zdjęcia i uchwycić piękne chwile na zdjęciach? To znalazłeś idealną osobę, która to zrobi 😉 Polecam w stu procentach! […] Co więcej, fotograf dba o dobrą atmosferę podczas wykonywania ujęć oraz słucha wszelkich uwag oraz próśb co do zdjęć. Nie musisz wiedzieć jak się ustawić, co ze sobą zrobić podczas sesji, fotograf zrobi wszystko, abyś dostał/dostała wymarzone zdjęcia w świetnej jakości. […]

Anna

Opinia Google

Poproś o wycenę